Weicon & more – rozwiązania dla utrzymania ruchu i warsztatu

Od ponad 20 lat mamy przyjemność reprezentować firmę Weicon na rynku polskim i obecnie osiągneliśmy status największego dystrybutora.

Linia produktów FixCode opiera się na głównie na produktach firmy Weicon GMBH oraz na własnych innowacyjnych rozwiązaniach odpowiadających potrzebom naszych klientów.

Indywidualne podejście do każdego zagadnienia w ścisłej współpracy z producentem  pozwalają rozwiązać większość zadań z różnych gałęzi przemysłu i życia codziennego. Innowacyjność i szeroki wybór aplikacji stwarzają nieograniczony obszar do działania. Wspomagamy każdy projekt angażując specjalistów i nasz dział serwisu, a także wykonujemy usługi oparte na produktach i profesjonalnych rozwiązaniach WEICON. Dbamy o dostępność preparatów i szybkość dostaw. Zapewniamy szkolenia produktowe prowadzone przez naszych pracowników oraz specjalistów z firmy WEICON.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W ramach uproszczonej nawigacji przygotowaliśmy dwie możliwości wyszukiwania produktów:

 – z podziałem na kategorię

– z podziałem na branżę

Zparaszamy

Weicon Inne

Lakier do gwintów


Lakier zabezpieczający do gwintów

Threadlocking Varnish jest rozpuszczalnikowym, szybkoschnącym lakierem znakującym o dobrej adhezji na wielu rodzajach powierzchni. Lakier służy jako usuwalne zabezpieczenie przed ingerencją w połączenie osób niepowołanych, także jako powłoka na elementach przewodzących prąd oraz ochrona przeciw korozji i zewnętrznym kontaktem. Lakier zabezpieczający jest odporny na wodę, paliwa, benzyny, olej mineralny i parafinowy oraz rozcieńczone kwasy i zasady. Lakier zabezpieczający zalecany jest do wszelkiego rodzaju połączeń śrubowych, chroni przed ingerencją oraz niepowołanym luzowaniem połączeń, zapewnia o kontrolowanej jakości montażu, stwarza możliwość kontroli produkcji i łatwej inspekcji będąc rodzajem „pieczęci”, także do serwisowej inspekcji wizualnej zmontowanych podzespołów. Lakier zabezpieczający dostępny jest w kolorach: żółty, zielony i czerwony.

pl_PL