Weicon & more - rozwiązania dla utrzymania ruchu i warsztatu

Od ponad 20 lat mamy przyjemność reprezentować firmę Weicon na rynku polskim i obecnie osiągneliśmy status największego dystrybutora.

Linia produktów FixCode opiera się na głównie na produktach firmy Weicon GMBH oraz na własnych innowacyjnych rozwiązaniach odpowiadających potrzebom naszych klientów.

Indywidualne podejście do każdego zagadnienia w ścisłej współpracy z producentem  pozwalają rozwiązać większość zadań z różnych gałęzi przemysłu i życia codziennego. Innowacyjność i szeroki wybór aplikacji stwarzają nieograniczony obszar do działania. Wspomagamy każdy projekt angażując specjalistów i nasz dział serwisu, a także wykonujemy usługi oparte na produktach i profesjonalnych rozwiązaniach WEICON. Dbamy o dostępność preparatów i szybkość dostaw. Zapewniamy szkolenia produktowe prowadzone przez naszych pracowników oraz specjalistów z firmy WEICON.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. W ramach uproszczonej nawigacji przygotowaliśmy dwie możliwości wyszukiwania produktów:

 – z podziałem na kategorię

– z podziałem na branżę

Zparaszamy

Akcesoria

Czyściwo przemysłowe szare o podwyższonej chłonności, do mediów płynnych (zmywacze, detergenty, oleje)- rolka 390 listków.

Pasta termoprzewodząca o bardzo wysokim współczynniku przewodności cieplnej (>6 W/mK). Substancja dielektryczna, umożliwia doskonałe przewodzenie ciepła pomiędzy elementami takimi jak piece hutnicze, radiatory, wentylatory, CPU, GPU.

Uniwersalny płyn tak naprawdę do wszystkiego.

Specjalny smar syntetyczny do wypychaczy w formach wtryskowych, przeznaczony do pracy w wysokich zakresach temperatur w środowisku agresywnym. Do 300.000 cykli wtrysku.

pl_PL