Hybrydowa metoda czyszczenia form wtryskowych

Technologia ICECARD FORMA  opracowana dla czyszczenia i konserwacji form przy zachowaniu ich wydajności i dokładności dla produkowanych detali. Dzięki opracowanej technologii ICECARD skróciliśmy o 50%, proces czyszczenia form.  Stosując technologię ICECARD formy mogą być czyszczone częściej, szybciej, oszczędniej , w sposób przyjazny dla środowiska. Oszczędności czasu są znacząco widoczne w przypadku form z wieloma gniazdami, ponieważ do wyczyszczenia pozostaje znacznie więcej zagłębień niż w przypadku mniejszych obiektów. Istotną kwestią jest także ilość części ,które składają się na formę. Im więcej jest elementów do demontażu, a zatem do oczyszczenia, tym więcej czasu zaoszczędzamy.  
Poprzedni
Następny

Agregat ICECARD

ICECARD to nowoczesna, ekologiczna, bardzo delikatna technologia mgły gazowej pozwalająca na szybkie i łagodne usuwanie wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Nasze urządzenie jest zasilane suchym lodem, ale dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zostało przystosowane do prac na najdelikatniejszych obszarach takich jak: falowniki, układy scalone czy aluminiowe lamele. Mgła gazowa, która się wydobywa z dyszy jest podawana z ciśnieniem 2 bary.

CT-CARD serwis 28 lat czyszczenia urządzeń
CT-CARD serwis 28 lat czyszczenia urządzeń
ICECARD FORMA FILM 1
ICECARD FORMA FILM 1
ICECARD FORMA 2
ICECARD FORMA 2
previous arrow
next arrow
CT-CARD serwis 28 lat czyszczenia urządzeń
OdtwórzPlay
ICECARD FORMA FILM 1
OdtwórzPlay
ICECARD FORMA 2
OdtwórzPlay
previous arrow
next arrow

KORZYŚCI Z TECHNOLOGII ICECARD FORMA:

  • Metoda przyjazna dla środowiska
  • Skrócenie czasu czyszczeni form wtryskowych
  • Nie uszkadza form – Gaz podany w postaci mgły pod małym ciśnieniem 2 bar
  • Brak przestojów, czyszczenie na linii bez demontażu
  • Metoda sucha, brak zalania podzespołów, nie ma konieczności osłaniania silników, falowników itp
  •  Redukcja stosowania chemikaliów, brak odpadów wtórnych
  • Infrastruktura sucha i odtłuszczona – wydłużony czasookres powrotu zabrudzenia
  • Skraca czas sprzątania i przygotowania stanowiska na rozruch

HYBRYDOWA TECHNOLOGIA ICECARD

to najbardziej zaawansowana technologicznie, a przy tym ekologiczna i bardzo delikatna metoda czyszczenia mgłą gazową oraz bezpowietrzne ciśnieniowe nanoszenie dopasowanej chemii, której jesteśmy producentem. Technologia ICECARD to czyszczenie na bazie suchego lodu przy użyciu mgły gazowej o ciśnieniu 2 bar (czyszczenie na sucho).

Innowacyjna metoda hybrydowa oparta jest na 28 letnich doświadczeniach.

Technologia bezpieczna przy czyszczeniu delikatnych elementów m.in. form wtryskowych, układów scalonych, czy lamel aluminiowych. Nie zmienia kształtów czyszczonych detali. Pozwala na czyszczenie trudno dostępnych miejsc, wcześniej niedostępnych bez rozbiórki urządzeń.